درباره ما

شرکت تولید گاز های طبی و صنعتی مددکاران اصفهان در سال 1381 با نام مستعار کارخانجات تولید گازهای طبی وصنعتی اصفهان  فعالیت خود را آغاز نمود. خط ‌مشی این مجموعه در ایجاد یک واحد تولیدی، جهت تأمین گازهای صنعتی (دی اکسید کربن )مورد نیاز برخی از صنایع فلزی در جنوب غربی اصفهان بنا نهاده شد . با گذشت زمان حوزه فعالیت خود را در زمینه تنوع  تولید  و نیز از لحاظ جغرافیایی جهت تامین گازهای صنعتی (دی اکسید کربن) گسترش داده و موفق شد در طیف وسیعی از شرکت‌ها، مؤسسات در سراسر ایران به ارائه سرویس در این خصوص بپردازد . این امر برای مدیران این مجموعه قوت قلبی محسوب شد تا نسبت به توسعه کارخانه در جهت تولید گاز بیهوشی نیز اقدام نمایند که پس از بهره برداری علاوه بر تامین گازهای صنعتی در زمینه گازهای طبی نیز فعالیت خود را گسترش دهد و این مجموعه را در ربته دومین کارخانه تولید گاز بیهوشی در ایران تبدیل نمایند. هم اکنون نیز این افتخار را دارد که خدمتگزار کوچکی در بخش دارو و درمان می باشد .

 با توجه به روند رو به رشد این مجموعه در سال 1384 رسماً با نام شرکت تولید گاز های طبی و صنعتی مددکاران اصفهان ( سهامی خاص ) به ثبت رسید و پس از آن در سال 1385 مبادرت به راه اندازی واحد دوم تولید گاز کربنیک نمود و ظرفیت تولید خود را به بیش از سه برابر افزایش داد.

 شرکت تولید گاز های طبی و صنعتی مددکاران اصفهان هم اکنون با توسعه آزمایشگاه کنترل کیفی و اخذ مجوز های لازم از اداره استاندارد نموده و با راه اندازی واحد R&D گام های استواری را جهت تولید انواع گاز های طبی و صنعتی برداشته است.

 شرکت تولید گاز های طبی و صنعتی مددکاران اصفهان یکی از بزرگترین کارخانجات تولیدی در نوع خود در ایران و منطقه می باشد که سهم به سزایی در تولید و تهیّه انواع گازهای طبی و صنعتی بصورت مایع و گاز با درجه خلوص بالا برای مصارف صنعتی و آزمایشگاهی در صنایع مختلف ریخته گری ، کشتی سازی ، ماشین سازی ، نوشابه سازی و مراکز درمانی را دارا می باشد . این مجتمع دارای پروانه استاندارد برای تولید گاز بیهوشی طبّی  و گواهی استاندارد ISO 9001-2008 از شرکت QEC انگلستان می باشد.

مارس 27, 2019